w kategorii: Aktualności, Lekkoatletyka, Orientacja sportowa, Piłka nożna, Piłka siatkowa, Spadochroniarstwo, Strzelectwo, Tenis

21 czerwca, o godz. 18.00, na powitanie kalendarzowego lata i na dwa dni przed Dniem Ojca, odbędzie się kolejny plenerowy trening ze sportowym duetem Walking Lovers, czyli Robertem Korzeniowskim i jego żoną Justyną. To świetna okazja, by aktywnie spędzić rodzinne święto, zwłaszcza że zbliżająca się noc świętojańska powoli zapewnia nam długie i ciepłe wieczory. Kampania #KrakówWFormie zaprasza więc na stadion WKS Wawel nie tylko pasjonatów chodu sportowego, ale absolutnie każdego, kto lubi maszerować. Każdy, kto przyjdzie, by potrenować z najbardziej utytułowanym polskim sportowcem, otrzyma pamiątkowy dyplom z podpisem samego mistrza!

Uczestnicy treningu spotkają się 21 czerwca na stadionie WKS Wawel przy ul. Podchorążych 3 o godz. 18.00, gdzie najpierw wezmą udział w około półgodzinnym spotkaniu instruktażowym, poświęconym poprawnej technice chodu sportowego oraz dyskusji na temat zdrowego modelu aktywności dla całej rodziny, tak aby była ona bezpieczna i przynosiła nam radość i satysfakcję. Po prelekcji odbędzie się godzinny wspólny trening z Walking Lovers.

Warunkiem udziału w wydarzeniu jest zgłoszenie uczestnika pod adresem mailowym: krakowwformie@um.krakow.pl. Rejestracja trwa do 21 czerwca lub do wyczerpania limitu miejsc. Regulamin wydarzenia jest dostępny tutaj. Więcej informacji można znaleźć tutaj.