Wojskowy Klub Sportowy WAWEL serdecznie zaprasza do współpracy przedsiębiorstwa, instytucje, firmy organizujące eventy, meetingi oraz wszelkiego rodzaju pikniki i imprezy plenerowe. Obiekty oferowane przez Klub, to kompleks sportowy przy zbiegu ulic Bronowickiej, Głowackiego i Podchorążych w obrębie zabytkowego zespołu pałacowo–parkowego Łobzów, w skład którego wchodzą:

  • stadion wielofunkcyjny z trybuną, nową bieżnią i urządzeniami lekkoatletycznymi,
  • pełnowymiarowa hala sportowa, siłownia oraz sauna,
  • usytuowany na terenie zabytkowego parku kompleks kortów tenisowych ze sztucznym oświetleniem, kawiarnią i parkingiem, czynny w okresie od kwietnia do października,
  • park z placem zabaw dla dzieci, urządzeniami sportowymi, ścianką wspinaczkową, boiskiem wielofunkcyjnym do gry w siatkówkę, koszykówkę itp.,
  • w samym sercu parku powstaje Ośrodek Szkolenia Sportowego z możliwością wynajmu pokojów gościnnych.

W budynku klubowym znajduje się strzelnica pneumatyczna a także sala konferencyjna na 60 miejsc oraz dwie restauracje. Na terenie Klubu i wokół mieści się duża ilość miejsc parkingowych możliwych do wynajęcia w promocyjnych cenach. Cały kompleks sportowy usytuowany jest blisko centrum miasta z dogodnym dojazdem środkami komunikacji miejskiej. Obiekt przystosowany jest do korzystania przez osoby niepełnosprawne. Obiekty klubowe znajdują się pod profesjonalną ochroną firmy „Komandos Kraków” Sp. z o.o.

Ze względu na usytuowanie i powierzchnię terenu jaką dysponujemy, mamy możliwość organizowania dużych plenerowych imprez sportowo–rekreacyjnych. Dotychczas Klub był organizatorem wielu imprez sportowych o zasięgu zarówno międzynarodowym (Puchar Świata w Biegu na Orientację, Międzynarodowe Zawody Spadochronowe) jak i ogólnopolskim – mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce, strzelectwie czy tenisie. Na naszym obiekcie odbywało się w ostatnich latach sporo wydarzeń kulturalnych takich jak: Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Wojskowych a także występy takich artystów i zespołów, jak m. in.: Leonard Cohen, Perfect, Various Manx, ONA czy Myslovitz.

Oferujemy pełne wsparcie przy prowadzeniu różnego typu imprez organizując zajęcia rekreacyjno–sportowe dzięki wykorzystaniu potencjału naszych sekcji sportowych (lekkoatletycznej, orientacji sportowej, strzeleckiej, tenisa, piłki nożnej i siatkówki), a także inne formy zabaw dla dzieci w postaci „stoisk rekreacyjno–sportowych”. Poza możliwością organizowania wyżej wymienionych zajęć jesteśmy gotowi realizować inne zamówienia klienta związane z prowadzeniem imprez okolicznościowych, na przykład część gastronomiczną. W każdej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić dostęp do wszelkiego rodzaju udogodnień poczynając od wody do celów gastronomicznych, poprzez  pomieszczenia dla artystów, infrastrukturę elektryczną i sanitarną, przestrzeń magazynową, scenę, namioty, baldachimy, catering, na miejscach parkingowych kończąc. Każde zapytanie klienta jest rozpatrywane indywidualnie w kwestii przygotowania, organizacji, wykonania oraz ceny, dlatego każde zlecenie może zostać swobodnie dopasowywane dla potrzeb kontrahenta.

Proponujemy Państwu szeroki pakiet działań promocyjno-reklamowych. Zapraszamy do umieszczania reklam zarówno na terenie kompleksu sportowego, stadionu, hali, kortach, terenie wokół kompleksu od strony ul. Bronowickiej i ul. Głowackiego a także na strojach sportowych zawodników naszych sekcji. 

Wszelkie szczegóły współpracy można ustalać z Prezesem lub managerem Klubu: (0-12) 637 27 91.