WKS „WAWEL” posiada kompleks sportowy przy zbiegu ulic Bronowicka, Głowackiego, Podchorążych w skład, którego wchodzi:

  • Stadion wielofunkcyjny na 8 tys. miejsc z krytą trybuną, nową bieżnią lekkoatletyczną i urządzeniami lekkoatletycznymi.
  • Pełnowymiarowa hala sportowa, siłownia oraz sauna.
  • Usytuowany na terenie zabytkowego parku kompleks kortów tenisowych ze sztucznym oświetleniem, kawiarnią i parkingiem, czynnym w okresie letnim od kwietnia do października.
  • Park z placem zabaw dla dzieci, urządzeniami sportowymi, ścianką wspinaczkową, boiskiem wielofunkcyjnym do gry w siatkówkę, koszykówkę i inne.
  • W samym sercu parku również powstaje Ośrodek szkolenia sportowego z możliwością wynajmu pokojów gościnnych.

W budynku klubowym znajduje się strzelnica pneumatyczna, a także sala konferencyjna na 60 miejsc oraz dwie restauracje.

Cały kompleks sportowy usytuowany jest blisko centrum miasta z dogodnym dojazdem środkami komunikacji miejskiej.

Na terenie Klubu i wokół istnieje duża ilość miejsc do parkowania w cenach promocyjnych.

Mamy również możliwość organizacji dużych plenerowych imprez sportowo-rekreacyjnych na terenie naszego obiektu, który znajduje się pod profesjonalną ochroną wykonywaną przez Firmę ochroniarską „Komandos Kraków” Sp. z o.o.

Klub był organizatorem wielu imprez sportowych o zasięgu zarówno międzynarodowym (Puchar Świata w Biegu na Orientację, Międzynarodowe Zawody Spadochronowe) jak i ogólnopolskim – Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce, Strzelectwie, Tenisie.

Na naszym obiekcie odbywało się w ostatnich latach wiele dużych imprez kulturalnych takich jak: Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Wojskowych, występy m.in. zespołów Perfect, Various Manx, ONA, Myslovitz., Leonarda Cohena.

Obiekt przystosowany jest do korzystania przez osoby niepełnosprawne.

Proponujemy Państwu szeroki pakiet działań promocyjno- reklamowych. Zapraszamy do umieszczania reklam zarówno na terenie kompleksu sportowego, stadionu, hali, kortach, terenie wokół kompleksu ul. Bronowicka i ul. Głowackiego, a także na strojach sportowych zawodników naszych sekcji. Zapraszamy i proponujemy szeroka współpracę.

Wszelkie szczegóły współpracy można ustalać z Prezesem lub menadżerem Klubu – (0-12) 637 27 91.