Wojskowy Klub Sportowy WAWEL posiada kompleks sportowy przy zbiegu ulic Bronowickiej, Głowackiego i Podchorążych, w skład którego wchodzą:

  • Stadion wielofunkcyjny z nową bieżnią lekkoatletyczną i urządzeniami lekkoatletycznymi.
  • Pełnowymiarowa hala sportowa, siłownia oraz sauna.
  • Usytuowany na terenie zabytkowego parku kompleks kortów tenisowych ze sztucznym oświetleniem, kawiarnią i parkingiem, czynny w okresie od kwietnia do października.
  • Park z placem zabaw dla dzieci, urządzeniami sportowymi, ścianką wspinaczkową, boiskiem wielofunkcyjnym do gry w siatkówkę, koszykówkę itp.
  • W samym sercu parku powstaje Ośrodek Szkolenia Sportowego z możliwością wynajmu pokojów gościnnych.

W budynku klubowym znajduje się strzelnica pneumatyczna a także sala konferencyjna na 60 miejsc oraz dwie restauracje. Na terenie Klubu i wokół mieści się duża ilość miejsc parkingowych możliwych do wynajęcia w promocyjnych cenach. Cały kompleks sportowy usytuowany jest blisko centrum miasta z dogodnym dojazdem środkami komunikacji miejskiej. Obiekt przystosowany jest do korzystania przez osoby niepełnosprawne. Obiekty klubowe znajdują się pod profesjonalną ochroną firmy „Komandos Kraków” Sp. z o.o.

Ze względu na usytuowanie i powierzchnię terenu jaką dysponujemy, mamy możliwość organizowania dużych plenerowych imprez sportowo-rekreacyjnych. Dotychczas Klub był organizatorem wielu imprez sportowych o zasięgu zarówno międzynarodowym (Puchar Świata w Biegu na Orientację, Międzynarodowe Zawody Spadochronowe) jak i ogólnopolskim – mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce, strzelectwie czy tenisie. Na naszym obiekcie odbywało się w ostatnich latach sporo wydarzeń kulturalnych takich jak: Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Wojskowych a także występy takich artystów i zespołów, jak m. in.: Leonard Cohen, Perfect, Various Manx, ONA czy Myslovitz.

Proponujemy Państwu szeroki pakiet działań promocyjno-reklamowych. Zapraszamy do umieszczania reklam zarówno na terenie kompleksu sportowego, stadionu, hali, kortach, terenie wokół kompleksu od strony ul. Bronowickiej i ul. Głowackiego a także na strojach sportowych zawodników naszych sekcji. 

Wszelkie szczegóły współpracy można ustalać z Prezesem lub managerem Klubu: (0-12) 637 27 91.