w kategorii: Aktualności, Stulecie klub

Piknik Pokoleń 100-lecia lecia już za nami.

Z inicjatywy zawodników i sympatyków naszego klubu w dniu 12-go pażdziernika odbyło się spotkanie plenerowe w którym udział licznie wzięli zawodnicy i sympatycy różnych pokoleń i z różnych sekcji., którzy po latach mogli współnie spędzić miłe chwile. Było gwarno i wesoło.

  Pomiędzy towarzyskim spędzaniem czasu przy grillu odbył się turniej piłkarski, biegi na 100m, biegi na orientacje i strzelanie do celu.”


Cieszymy się z przybycia naszych olimpijczyków:  Barbara Ślizowska, Edward Stawiarz z przyjemnością opowiadali nam o historii klubu, a wspomnienia były bezcenne . Spotkać tu można było również dawno nie odwiadzająca naszego klubu Magdalenę Grzybowską z całą rodziną i wielu innych. Nie zabraklo też przedstawicieli Wydziału Sportu Urzędu Miasta Krakowa, Małopolskiej Rady Olimpijskiej, prezesów różnych klubów etc. Prawie w komplecie przybyły władze naszego Klubu., ktore w tym dniu reprezentowały nasz klub w uroczystościa 100 lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego  odbywających się na terenie Krakowa a także w uroczystościach złożenia kwiatów pod tablica pamiątkową Gen. Bernarda Monda i Mieczysława Karusa.  Przypomijmy, że  tablice te ufundował Małopolski Związek Piłki Nożnej , który kultywuje pamięć o tych osobach.

Również w tym dniu w godziach dopołudniowych odbył się Turniej Piłki Nożnej Rówieśników Polskiego Związku Piłki Nożnej.