baner-siatkowka

11 – 12 marzec 2017 r.- I turniej eliminacyjny

„Dwójki” chłopców: Tarnów

Debiutujący w rozgrywkach Maciek , Rafał i  Maciek bardzo udanie rozpoczęli rozgrywki w mini siatkówce, zajmując III miejsce (6 drużyn) w swojej grupie. Cieszy zwycięstwo nad silnym zespołem Sparty Kraków 1 (16:14), natomiast „boli” porażka (13:15) z zespołem Radwan Sport, która zadecydowała o braku awansu do finałowej ósemki turnieju. 

Grupa D

  1. UKS 22 Kraków 2
  2. RADWAN Sport Krk 2
  3. SPARTA Kraków 1
  4. UKS 22 Kraków 7
  5. WKS WAWEL

„Czwórki” chłopców: Brzesko

W „czwórkach” wystąpiły dwa zespoły, niestety z powodu absencji  zawodnika, jedna drużyna zmuszona była grać w trzy osoby, co znacznie ograniczyło szanse na dobry wynik w tym turnieju. Jednak pomimo braku pełnego składu, Maciek, Szymon i Kacper dzielnie walczyli na parkiecie, wygrywając nawet jeden mecz.

Druga „czwórka” w składzie: Piotr, Paweł, Sebastian i Barnaba rozegrała bardzo dobre zawody. Z 6-cio drużynowej grupy awansowali do czołowej ósemki turnieju, gdzie w kolejnej fazie niestety nie awansowali do czołowej czwórki zawodów. W meczu o V miejsce przegrali z zespołem z Andrychowa 16:18 zajmując ostatecznie VI miejsce.

Grupa A                                         Grupa B
1. UKS VOLLEY Brzesko 1                                     1. AMS Pcim 1
2. AMS Pcim 3                                                      2. SPARTA Kraków 2
3. MKS Andrychów 2                                            3. WAWEL Kraków 2
4. WAWEL Kraków 1                                             4. UKS VOLLEY Brzesko 3
5. KĘCZANIN Kety 2                                            5. MKS Andrychów 1
6. SP Krzeszowice 2                                              6. START Wola Filipowska

„Czwórki” dziewcząt: Proszowice

W „czwórkach” wystąpiły dwa zespoły Pań. Po zaciętych meczach, jedna z czwórek w składzie: Magda, Oliwia,Julia,Wiktoria i Zuzanna W.  zajęły w grupie II m. i awansowały do półfinału. W półfinałach niestety dziewczęta przegrały dwa mecze i w meczu o VII pokonały Bronowiankę Kraków 15:10. W drugie „czwórce” wystąpiły : Marysie, Patrycja, Ola, Zuzanna M. i Liliana., zajmując X m.

Grupa C                                          Grupa D
1. Fundacja Kultura i Sport 1                                1. JEDYNKA Tarnów 2
2. TS Wisła Kraków 2                                           2. UKS 22 Kraków 1
3. SP Krzeszowice 1                                              3. Fundacja Kultura i Sport 3
4. RADWAN Sport Kraków                                   4. SP Krzeszowice 2
5. UKS Jedynka Bukowno 1                                    5. WAWEL Kraków 1
6. WAWEL Kraków 2

09 kwiecień 2017 r.- II turniej eliminacyjny

„Czwórki” dziewcząt: Proszowice ul. Parkowa 10 godz.09.00

Dwa zespoły WKS WAWEL na parkiecie hali w Proszowicach rywalizowały w II turnieju eliminacyjnym KINDER+SPORT. Zespół WKS WAWEL 1 zajął drugie miejsce w grupie po meczach eliminacyjnych i awansował do finału turnieju w którym zajął wysokie IV miejsce Zespół WKS WAWEL 2 nie awansował do ścisłego finału i został sklasyfikowany na miejscu XIII. Czekamy na decyzję MZPS, ile zespołów awansuje do finału wojewódzkiego. WKS WAWEL 1 po dwóch turniejach zajmuje w klasyfikacji ogólnej V miejsce.

22 kwiecień 2017 r.- II turniej eliminacyjny

„Dwójki” dziewcząt: 22 kwiecień 2017 r.(sobota) –  Tarnów ul. Piłsudskiego 4 godz.09.30

Wyniki wkrótce.

 

22 kwiecień 2017 r.- II turniej eliminacyjny

 

„Dwójki” chłopców: 22 kwiecień 2017 r.(sobota) –  Tarnów ul. Piłsudskiego 4 godz.14.00

Dwójki w składzie Maciej, Szymon, Maciej rywalizowały w Tarnowie. Niestety nie zdołaliśmy awansować do finału rozgrywek, zajmując III miejsce w grupie (awansowały dwa zespoły), osiągając gorszy stosunek punktów (tzw.ratio) do zespołu UKS 22. To był debiut w rozgrywkach naszych zawodników, dlatego choć w obu turniejach zabrakło pojedynczych punktów do awansu, należy bardzo pozytywnie ocenić postawę naszych zawodników. Z powodu choroby w tym turnieju nie zagrał Rafał, co również przyczyniło się do osiągniętego wyniku.

Grupa D                                          
1. UKS 22 Kraków 2                              
2. RADWAN Sport Kraków 2                                        
3. RADWAN Sport Kraków 3                                         
4. UKS 22 Kraków 27                                                                   
5. WAWEL Kraków 

23 kwiecień 2017 r.- II turniej eliminacyjny

„Czwórki” chłopców: 23 kwiecień 2017 r.(niedziela) –  Brzesko ul. Piastowska 2 godz.10.00

Sukcesem w postaci awansu do finałów wojewódzkich tej grupy wiekowej rozgrywek KINDER+SPORT zakończył się udział drużyny WKS WAWEL 2 w składzie Piotr, Paweł, Sebastian i Barnaba. Pomimo, że w grach eliminacyjnych przegraliśmy pierwszy mecz z zespołem z Brzeska, w następnych meczach po dobrej grze odrobiliśmy „straty”. Niestety chłopcy awansując do finałów tego turnieju, ty samym do finałów wojewódzkich, tak się „rozluźnili”, że w sumie zajęliśmy VIII miejsce.

Drugi zespół WKS WAWEL 1 w składzie Szymon, Maciej, Kacper i Igor, występujący w tym zestawieniu po raz pierwszy, dość pechowo przegrywał swoje mecze w końcówkach, często prowadząc od początku, nawet kilkoma punktami. Ostatecznie zajęliśmy IV miejsce w grupie, kończąc turniej na tym etapie rozgrywek.

4 czerwca 2017 r.- turniej finałowy

„Czwórki” chłopców: 04 czerwiec 2017 r.(niedziela) –  Brzesko ul. Piastowska 2 godz.10.00

Drużyna WKS WAWEL 2 w pierwszej fazie finału wojewódzkiego zmierzyła się z gospodarzami turnieju, zespołem GRYF Brzesko, UKS Kraków I zespół i Jedynką BIECZ I zespół. Niestety po grach eliminacyjnych nie awansowaliśmy do ścisłego finału i po dobrej ambitnej grze w drugiej części turnieju, zajęliśmy ostatecznie VII miejsce w województwie małopolskim w tej kategorii wiekowej.