Konkurencje pełne (ISSF)

2017
Nazwa zawodów Miejsce Data
Grand Prix Pilsen Pilzno 12-15.01.2017
Zawody Klasyfikacyjne Wielki Puchar Kaczawy Złotoryja 02-05.02.2017
Zawody Klasyfikacyjne Zaślubiny z Morzem Puck 10-12.02.2017
Grand Prix Wieliczki. Mecz Polska vs. Reszta Świata Wieliczka 23-26.02.2017
Mistrzostwa Europy w konkurencjach pneumatycznych Maribor 05-12.03.2017
Puchar Wiosny (rzutki) Wrocław 23-26.03.2017
Zawody Międzynarodowe – Grand Prix Wrocławia (karabin) Wrocław 25.03.-01.04.2017
Zawody Międzynarodowe – Grand Prix Wrocławia (pistolet) Wrocław 30.03.-06.04.2017
Puchar Wiosny Wrocław 06-09.04.2017
I runda Pucharu Polski (rzutki) Poznań 06-09.04.2017
I runda Pucharu Polski Wrocław 20-23.04.2017
Puchar Świata (rzutki) Larnaka 28.04.-8.05.2017
Międzynarodowe Mistrzostwa Wybrzeża Ustka 28.04.-2.05.2017
Grand Prif of Liberation Pilzno 02-08.05.2017
Puchar Prezesa PZSS Warszawa 11-14.05.2017
Puchar Świata Monachium 17-24.05.2017
II runda Pucharu Polski Bydgoszcz 18-15.05.2017
Otwarte Ogólnopolskie Zawody – Mistrzostwa LOK Jun. mł. i Młodzików Tarnów 27-28.05.2017
III runda Pucharu Polski Zielona Góra 01-04.06.2017
Puchar Świata Gabala 05-14.06.2017
III runda Pucharu Polski (rzutki) Wrocław 08-11.06.2017
Złoty Muszkiet, Złota Krócica, Złoty Rzutek Wrocław 08-11.06.2017
Akademickie Mistrzostwa Polski Myślenice 14-18.06.2017
Otwarte Mistrzostwa Małopolski Tarnów 22-24.06.2017
Zawody Międzynarodowe Grand Prix Polski Wrocław 22–24.06.2017
Eliminacje Strefowe do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Tarnów 22-25.06.2017
Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn Wrocław 29.06.-02.07.2017
Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn (rzutki) Poznań 06-09.07.2017
Mistrzostwa Polski Juniorów Wrocław 06-09.07.2017
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Wrocław 06-09.07.2017
Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa 17-19.07.2017
Grand Prix PZSS Warszawa 17-19.07.2017
Mistrzostwa Europy Baku 20.07.-03.08.2017
Mistrzostwa Świata (rzutki) Moskwa 28.08.-11.09.2017
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Starachowice 15-17.09.2017
Finał Pucharu Polski Ustka 22-24.09.2017
Finał Pucharu Polski (rzutki) Bydgoszcz 21-24.09.2017
Otwarte Ogólnopolskie Zawody – Mistrzostwa LOK Juniorów i Seniorów Tarnów 22-24.09.2017
I Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski (rzutki) Poznań 29.09.-01.10.2017
XI Ogólnopolskie Podziemne Zawody Strzeleckie z Broni Pneumatycznej oraz Zawody o Puchar Burmistrza Miasta Bochnia Bochnia 07-08.10.2017
Międzynarodowe Zawody Klasyfikacyjne Baltic Cup Łeba 02-05.11.2017
Zawody z okazji Święta Niepodległości (open) Kraków 11.11.2017
Zawody Klasyfikacyjne Memoriał im. Leopolda Kałuży Wrocław 16-19.11.2017
Zawody Klasyfikacyjne Polish Open Kaliber 2017 Białystok 23-26-11.2017
2016
Nazwa zawodów Miejsce Data
Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn Wrocław 30.06-03.07.2016
Mistrzostwa Europy (rzutki) Lonato 04-16.07.2016
Mistrzostwa Polski Juniorów Wrocław 07-10.07.2016
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Wrocław 07-10.07.2016
Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Wrocław 19-24.07.2016
Grand Prix Juniorów Młodszych Wrocław  19-24.07.2016
III Runda Pucharu Polski (rzutki) Bydgoszcz 01-04.09.2016
Akademickie Mistrzostwa Świata Bydgoszcz 13-18.09.2016
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Tarnów 16-18.09.2016
Otwarte Mistrzostwa MZSS Tarnów 17-18.09.2016
Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn (rzutki) Wrocław 22-25.09.2016
Finał Pucharu Polski Ustka 22-25.09.2016
Otwarte Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK Tarnów 23-25.09.2016
Mistrzostwa Polski Młodzików Zielona Góra 29.09-02.10.2016
X Ogólnopolskie Podziemne Zawody Strzeleckie Bochnia 7-9.10.2016
Zawody Klasyfikacyjne Baltic Cup Łeba 03-06.11.2016
Zawody Klasyfikacyjne Wrocław 17-20.11.2016
Zawody Międzynarodowe Polish Open Kaliber Białystok 24-27.11.2016
Otwarte Mistrzostwa MZSS Kraków 10-11.12.2016