Konkurencje pełne (ISSF)

2017

Pozostałe wyniki

Nazwa zawodów Miejsce Data
Grand Prix Pilsen Pilzno 12-15.01.2017
Zawody Klasyfikacyjne Wielki Puchar Kaczawy Złotoryja 02-05.02.2017
Zawody Klasyfikacyjne Zaślubiny z Morzem Puck 10-12.02.2017
Grand Prix Wieliczki. Mecz Polska vs. Reszta Świata Wieliczka 23-26.02.2017
Mistrzostwa Europy w konkurencjach pneumatycznych Maribor 05-12.03.2017
Puchar Wiosny (rzutki) Wrocław 23-26.03.2017
Zawody Międzynarodowe – Grand Prix Wrocławia (karabin) Wrocław 25.03.-01.04.2017
Zawody Międzynarodowe – Grand Prix Wrocławia (pistolet) Wrocław 30.03.-06.04.2017
Puchar Wiosny Wrocław 06-09.04.2017
I runda Pucharu Polski (rzutki) Poznań 06-09.04.2017
I runda Pucharu Polski Wrocław 20-23.04.2017
Puchar Świata (rzutki) Larnaka 28.04-8.05.2017
Międzynarodowe Mistrzostwa Wybrzeża Ustka 28.04-2.05.2017
Grand Prif of Liberation Pilzno 02-08.05.2017
Puchar Prezesa PZSS Warszawa 11-14.05.2017
Puchar Świata Monachium 17-24.05.2017
II runda Pucharu Polski Bydgoszcz 18-15.05.2017
Otwarte Ogólnopolskie Zawody – Mistrzostwa LOK Jun. mł. i Młodzików Tarnów 27-28.05.2017
III runda Pucharu Polski Zielona Góra 01-04.06.2017
Puchar Świata Gabala 05-14.06.2017
III runda Pucharu Polski (rzutki) Wrocław 08-11.06.2017
Złoty Muszkiet, Złota Krócica, Złoty Rzutek Wrocław 08-11.06.2017
Akademickie Mistrzostwa Polski Myślenice 14-18.06.2017
Otwarte Mistrzostwa Małopolski Tarnów 22-24.06.2017
Zawody Międzynarodowe Grand Prix Polski Wrocław 22–24.06.2017
Eliminacje Strefowe do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Tarnów 22-25.06.2017
Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn Wrocław 29.06-02.07.2017
Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn (rzutki) Poznań 06-09.07.2017
Mistrzostwa Polski Juniorów Wrocław 06-09.07.2017
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Wrocław 06-09.07.2017
Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa 17-19.07.2017
Grand Prix PZSS Warszawa 17-19.07.2017
Mistrzostwa Europy Baku 20.07-03.08.2017
Mistrzostwa Świata (rzutki) Moskwa 28.08-11.09.2017
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Starachowice 15-17.09.2017
Finał Pucharu Polski Ustka 22-24.09.2017
Finał Pucharu Polski (rzutki) Bydgoszcz 21-24.09.2017
Otwarte Ogólnopolskie Zawody – Mistrzostwa LOK Juniorów i Seniorów Tarnów 22-24.09.2017
I Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski (rzutki) Poznań 29.09.-01.10.2017
XI Ogólnopolskie Podziemne Zawody Strzeleckie z Broni Pneumatycznej oraz Zawody o Puchar Burmistrza Miasta Bochnia Bochnia 07-08.10.2017