Wyniki zawodników WKS Wawel

2017
Nazwa zawodów Miejsce Data
Grand Prix Pilzna Pilzno 12-15.01.2017
Zawody Klasyfikacyjne Wielki Puchar Kaczawy Złotoryja 02-05.02.2017
Zawody Klasyfikacyjne Zaślubiny z Morzem Puck 04-07.02.2017
Grand Prix Wieliczki Wieliczka 24-26.02.2017
Mistrzostwa Europy Maribor 06-12.03.2017
Memoriał Olimpijski Kraków 11-12.03.2017
Grand Prix Wrocławia (karabin) Wrocław 25-31.03.2017
Grand Prix Wrocławia (pistolet) Wrocław 01-05.04.2017
Puchar Wiosny Wrocław 06-09.04.2017
I Runda Pucharu Polski Wrocław 20-23.04.2017
Międzynarodowe Mistrzostwa Wybrzeża Ustka 28.04.-02.05.2017
Grand Prix of Liberation Pilzno 03-08.05.2017
Puchar Prezesa PZSS Warszawa 11-14.05.2017
Puchar Świata Monachium 17-24.05.2017
II Runda Pucharu Polski Bydgoszcz 18-21.05.2017
II Runda Pucharu Polski (open) Tarnów 19-21.05.2017
Otwarte Mistrzostwa LOK Jun. Mł. i Młodzików Tarnów 27-28.05.2017
III Runda Pucharu Polski Zielona Góra 01-04.06.2017
Złoty Muszkiet Złota Krócica Wrocław 08-11.06.2017
Akademickie Mistrzostwa Polski Myślenice 15-18.06.2017
III Runda Pucharu Polski (open) Starachowice 17-18.06.2017
Baltic Cup Ustka 19-24.06.2017
Eliminacje do FOOM Tarnów 23-25.06.2017
Mistrzostwa Małopolski Tarnów 24-25.06.2017
Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn Wrocław 29.06.-02.07.2017
Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn (rzutki) Poznań 06-09.07.2017
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Wrocław 06-09.07.2017
XXIII Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa 14-29.07.2017
Mistrzostwa Europy Baku 21.07.-04.08.2017
Mistrzostwa Polski (open) Bydgoszcz 01-03.09.2017
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Starachowice 15-17.09.2017
Finał Pucharu Polski (rzutki) Bydgoszcz 21-24.09.2017
Finał Pucharu Polski Ustka 21.24.09.2017
Otwarte Mistrzostwa LOK Jun. i Sen. Tarnów 22-24.09.2017
2016
Nazwa zawodów Miejsce Data
Grand Prix of Pilzen Pilzno 14-17.01.2016
Zawody Klasyfikacyjne „Zaślubiny z morzem” Puck 04-07.02.2016
I Puchar LKS Zarabie Myślenice 07.02.2016
Zawody Klasyfikacyjne „Wielki Puchar Kaczawy” Złotoryja 18-21.02.2016
Mistrzostwa Europy Gyor 22-28.02.2016
Zawody Klasyfikacyjne „Mecz Północ – Południe” Myślenice 04-06.03.2016
Grand Prix Wrocławia (karabin) Wrocław 17-20.03.2016
Memoriał Olimpijski Kraków 17-20.03.2016
Zlot Orlików. Finał „Strzelania w sieci” Siedlce 18-20.03.2016
Puchar Wiosny Wrocław 07-10.04.2016
I Runda Pucharu Polski Wrocław 21-24.04.2016
Międzynarodowe Mistrzostwa Wybrzeża Ustka 29.04.-03.05.2016
Grand Prix of Liberation Pilzno 05-08.05.2016
Puchar Prezesa PZSS Wrocław 19-22.05.2016
II Runda Pucharu Polski (open) Tarnów 21-22.05.2016
Mistrzostwa LOK Juniorów Młodszych i Młodzików Tarnów 28-29.05.2016
III Runda Pucharu Polski Ustka 02-05.06.2016
Akademickie Mistrzostwa Polski Myślenice 10-12.06.2016
III Runda Pucharu Polski (open) Starachowice 18-19.06.2016
Eliminacje do OOM Starachowice 23-26.06.2016
Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn Wrocław 30.06.-03.07.2016
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Wrocław 07-10.07.2016
Mistrzostwa Świata (RT) Suhl 14-23.07.2016
XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Wrocław 19-24.07.2016
Akademickie Mistrzostwa Świata Bydgoszcz 13-18.09.2016
Mistrzostwa Polski (open) Wrocław 15-18.09.2016
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Tarnów 16-18.09.2016
Finał Pucharu Polski Ustka 22-25.09.2016
Mistrzostwa LOK Juniorów i Seniorów Tarnów 23-25.09.2016
Mistrzostwa Polski Młodzików Zielona Góra 30.09.-02.10.2016
X Ogólnopolskie Podziemne Zawody Strzeleckie Bochnia 07-09.10.2016
Zawody Klasyfikacyjne Łeba 03-06.11.2016
Zawody Klasyfikacyjne Wrocław 17-20.11.2016
Mistrzostwa Polski Weteranów Myślenice 10-11.12.2016
Zawody Klasyfikacyjne Białystok 24-27.11.2016