Wyniki zawodników WKS Wawel

2017 

Pozostałe wyniki

Nazwa zawodów Miejsce Data
Grand Prix Pilzna Pilzno 12-15.01.2017
Zawody Klasyfikacyjne Wielki Puchar Kaczawy Złotoryja 02-05.02.2017
Zawody Klasyfikacyjne Zaślubiny z Morzem Puck 04-07.02.2017
Grand Prix Wieliczki Wieliczka 24-26.02.2017
Mistrzostwa Europy Maribor 06-12.03.2017
Memoriał Olimpijski Kraków 11-12.03.2017
Grand Prix Wrocławia (karabin) Wrocław 25-31.03.2017
Grand Prix Wrocławia (pistolet) Wrocław 01-05.04.2017
Puchar Wiosny Wrocław 06-09.04.2017
I Runda Pucharu Polski Wrocław 20-23.04.2017
Międzynarodowe Mistrzostwa Wybrzeża Ustka 28.04.-02.05.2017
Grand Prix of Liberation Pilzno 03-08.05.2017
Puchar Prezesa PZSS Warszawa 11-14.05.2017
Puchar Świata Monachium 17-24.05.2017
II Runda Pucharu Polski Bydgoszcz 18-21.05.2017
II Runda Pucharu Polski (open) Tarnów 19-21.05.2017
Otwarte Mistrzostwa LOK Jun. Mł. i Młodzików Tarnów 27-28.05.2017
III Runda Pucharu Polski Zielona Góra 01-04.06.2017
Złoty Muszkiet Złota Krócica Wrocław 08-11.06.2017
Akademickie Mistrzostwa Polski Myślenice 15-18.06.2017
III Runda Pucharu Polski (open) Starachowice 17-18.06.2017
Baltic Cup Ustka 19-24.06.2017
Eliminacje do FOOM Tarnów 23-25.06.2017
Mistrzostwa Małopolski Tarnów 24-25.06.2017
Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn Wrocław 29.06.-02.07.2017
Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn (rzutki) Poznań 06-09.07.2017
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Wrocław 06-09.07.2017
XXIII Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa 14-29.07.2017
Mistrzostwa Europy Baku 21.07.-04.08.2017
Mistrzostwa Polski (open) Bydgoszcz 01-03.09.2017
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Starachowice 15-17.09.2017
Finał Pucharu Polski (rzutki) Bydgoszcz 21-24.09.2017
Finał Pucharu Polski Ustka 21.24.09.2017
Otwarte Mistrzostwa LOK Jun. i Sen. Tarnów 22-24.09.2017