w kategorii: Aktualności
Uczcij Święto Zakochanych na sportowo!❤

Stowarzyszenie biegaczy „I Ty Możesz Być Wielki Kraków” już 11 lutego 2018  po raz trzeci w Krakowie daje możliwość świętowania Walentynek w aktywny sposób! Wszystkich zakochanych zapraszamy na Biegi PAR, natomiast Ci wciąż poszukujący drugiej połówki mogą się zmierzyć w Biegu DO WZIĘCIA Dystans do pokonania to 5 km, jesteśmy pewni, że przy tej atmosferze miną Wam one bardzo szybko 😉

Bieg wyróżnia serduszkową trasa przebiegająca przez alejki Parku im. Henryka Jordana w Krakowie. Biegi już od pierwszej edycji są rozgrywane pod hasłem: „all you need is RUN”, które można zobaczyć na medalach oraz gadżetach sportowych dedykowanych na Bieg Walentynkowy.

Biegacze mogą wystartować indywidualnie w humorystycznie nazwanej kategorii Do Wzięcia albo w kategorii Pary, gdzie para biegnie ze sobą trzymając przez cały dystans specjalną opaskę. Zainteresowanie naszym biegiem już od samego początku było spore, w pierwszej edycji ponad 600 osób, w drugiej blisko 1000, a w trzeciej edycji spodziewamy się ponad 1300 zawodników. Podczas imprezy nagradzane jest 6 pierwszych par w kategorii Pary, nagradzamy także 3 najszybsze małżeństwa. W kategorii do Wzięcia nagrody otrzymuje najszybsza trójka zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Obecny rekord trasy należy do Michała Górkiewicza i wynosi 16:12, wśród kobiet rekord z czasem 18:16 należy do Pauliny Golec, a w kategorii Par – 19:24 do Pauliny Golec i Michała Targosza. Na najbliższej edycji ze względu na zmienienie trasy biegu „Do Wzięcia” na szybszą, spodziewamy się jeszcze lepszych życiówek.
Biegniemy pod hasłem: „All you need is… RUN!”

Więcej informacji znajdziecie na https://www.facebook.com/events/2015543775327048/
SERDECZNIE ZAPRASZAMY 🙂