WKS Wawel

2 medale Mistrzostw Polski U16 w lekkiej atletyce

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Polski U16 – Lublin 23-24.09.2022 Ósemka lekkoatletów w wieku 14-15 lat rywalizowała w Lublinie podczas MP Młodzików, zwanego Małym Memoriałem Janusza Kusocińskiego Srebrny Medal w biegu na 300m przez płotki zdobyła Gawin Karolina, podopieczna Radosława Czyża poprawiła swój rekord życiowy i przebiegła metę z czasem 44.74s Brązowy medal zdobyła żeńska sztafeta 4x100m w… Czytaj dalej 2 medale Mistrzostw Polski U16 w lekkiej atletyce

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Aktualności

15 medali lekkoatletycznych Mistrzostw Małopolski

Mistrzostwa Małopolski w lekkiej atletyce 17.09 Nasi młodzi lekkoatleci w wieku 14-15 lat wywalczyli  1️⃣5️⃣ medali i zwyciężyliśmy w klasyfikacji medalowej klubów 🏆 🥇Karolina Gawin 80m ppł 12.29s 🥇Wojtek Młynarczyk 110m ppł 16.28s 🥇Wojtek Młynarczyk 300m ppł 41.54s 🥇Jan Łakomy 100m 11.51s 🥇Sztafeta 4x100m 46.15 SB Jan Łakomy Wojtek Młynarczyk Kacper Kędzior Jan Stawiarz 🥈Kacper… Czytaj dalej 15 medali lekkoatletycznych Mistrzostw Małopolski

13 medali lekkoatletów – Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16

Lekkoatleci się nie zatrzymują ❗️ W sobotę 10 września na naszym stadionie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 Zajęliśmy II miejsce w klasyfikacji Klubowej 🏆 1️⃣3️⃣medali 🥇🥈🥉 🥇 Gawin Karolina 80m pł 11.77s PB Rekord Klubu❗️ Rekord Województwa ❗️ 🥇 Stawiarz Jan 1000m prz 2:51.45 PB Rekord Klubu❗️ Rekord Województwa❗️ 🥇 Gawin Karolina 300m pł 45.90s… Czytaj dalej 13 medali lekkoatletów – Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16

Sprawozdawcze Walne Zebranie Delegatów – 26.09

Wojskowy Klub Sportowy „Wawel” uprzejmie informuje, że Sprawozdawcze Walne Zebranie Delegatów w celu zatwierdzenia Sprawozdania Finansowego za rok 2021 odbędzie się w dniu 26.09.2022 roku (poniedziałek). I termin – godz. 18.00 II termin – godz. 18.15 Zebranie odbędzie się na terenie Klubu.

Umieszczono w kategoriach: Bez kategorii

10 medali Europejskich Igrzysk Dzieci w Brnie

EUROPEAN KIDS ATHLETICS GAMES – BRNO  Europejskie Igrzyska Dzieci, czyli nieoficjalne Mistrzostwa Europy Dzieci nasi młodzi lekkoatleci przywożą 1️⃣0️⃣ medalami odnosząc duży sukces i zostają najlepszą drużyna wśród Polskich ekip WKS WAWEL MŁODE SMOKI🇵🇱 wywiad w Gazeta Krakowska  🥇 sztafeta 4x300m mix – Rekord Igrzysk❗️ Młynarczyk, Gawin, Dragow, Łakomy 🥇 Nicola Dutka Wołoch 60m 🥇… Czytaj dalej 10 medali Europejskich Igrzysk Dzieci w Brnie