WKS Wawel

ANGELIKA FAKA I ANNA NIEDBAŁA BRĄZOWYMI MEDALISTKAMI MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW !

W tegorocznych Mistrzostwach Polski seniorów, które odbyły się w Lublinie  20-22 lipca 2018r., dwa brązowe medale powędrowały do WKS Wawel Kraków. Angelika Faka w skoku w dal wywalczyła 3 miejsce wśród seniorek z wynikiem 6, 28m. Gaja Wota z wynikiem 5. 72 m zajęła 11 miejsce.

Anna Niedbała w pchnięciu kuli uplasowała się również na 3 pozycji z wynikiem 16,42m co dało brązowy medal.

W 1 dniu zmagań na 8 miejscu rywalizację zakończył Szymon Dobaj w biegu na 1500 metrów, Andrzej Kowalczyk uplasował się na 14 pozycji na tym samym dystansie. Nie sklasyfikowana została Marta Kwiatkowska w trójskoku, zaliczając trzy spalone próby. Katarzyna Martyna w biegu na 400 m ppł zajęła 11 miejsce.

Gratulacje dla Wszystkich Zawodników oraz Trenerów !