WKS Wawel

Mistrzostwa Polski – ULTRALONG

Za nami wielkie otwarcie tego sezonu – Mistrzostwa Polski na najdłuższym dystansie. Dziękujemy organizatorom za ogromną dawkę emocji! Jako Wawel zdobyliśmy aż 10 medali a niektórym do podium zabrakło naprawdę niewiele – Monika Topór sekunda!, Zosia Słońska 4 sekundy, Natalia Wójcik 7 sekund i Basia Wziętek 32 sekundy.

Oto lista medalistów:

złoty medal – Kacper Kuca M20, Paweł Moszkowicz M40

srebrny medal – Madzia Topór K18 (pierwszy [i nieostatni :D] indywidualny medal MP), Paulina Cygler K21, Marcin Biederman M20, Sławomir Łabuziński M50, Piotr Niessner M55

brązowy medal – Joanna Grabowska K35, Teresa Bugaj K50, Piotr Dargacz M40

Gratulujemy wszystkim medalistom oraz każdemu, który ukończył ten wymagający bieg na najtrudniejszym dystansie!

Nasi dzielnie walczyli również w zawodach towarzyszących (wystartowało 15 zawodników), na podium stanął Robert Abu Szajna – III miejsce. Gratulacje 😉

Czas na kolejne wyzwania, kolejne emocje! Do zobaczenia!