WKS Wawel

Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce U23 i Masters. Gaja z minimum na Mistrzostwa Europy

Gaja Wota zdobyła złoty medal w trójskoku z rekordem życiowym 13,44 m co dało jej kwalifikacje do Młodzieżowych Mistrzostw Europy, które odbędą się w dniach 11-14 lipca w Szwecji, oraz brązowy medal w skoku w dal, a Katarzyna Martyna zajęła 4 miejsce w biegu na 400 m przez płotki.
Łukasz Romanowski zdobył brązowy medal w skoku wzwyż M35 podczas Mistrzostw Polski Masters
W Kijowie odbył się mecz międzypaństwowy juniorów młodszych U18 (Ukraina, Turcja, Bałoruś i Polska), Maciej Kopeć zajął 2-gie miejsce w biegu na dystansie 400 m przez płotki.