WKS Wawel

Otwarte Mistrzostwa MZSS w strzelaniu z broni pneumatycznej

W dniach 16-17 grudnia 2017 r. na strzelnicy TS Wisła odbyły się Otwarte Mistrzostwa MZSS w strzelaniu z broni pneumatycznej, w których bardzo dobrze wypadli zawodnicy naszej sekcji, zdobywając wiele medali indywidualnych oraz przyczyniając się do zajęcia przez WKS Wawel drugiego miejsca w klasyfikacji klubowej.

W karabinie złoto wywalczyła Grażyna Jabłońska, a srebro Krzysztof Sobieraj. W superfinale Grażyna Jabłońska była trzecia, a Ewelina Cisak piąta.

W pistolecie złoty medal wywalczyła Anita Falasa, srebro Rafał Blasczok i Jakub Czekaj, a Krzysztof Świeczkowski brąz. W superfinale wygrał Krzysztof Świeczkowski, a czwarte miejsca zajęli Anita Falasa i Rafał Blasczok.

Należy jeszcze wspomnieć o podwójnym zwycięstwie Bartosza Jasieckiego w karabinie, który wprawdzie jest zawodnikiem Zawiszy Bydgoszcz, ale ściśle współpracuje z naszą sekcją.