WKS Wawel

Pierwsze Mistrzostwa Polski w BNO w 2019 za nami!

W minioną niedziele nasi zawodnicy wystartowali na najdłuższym dystansie, jaki czekał na nich w tym roku czyli LONGU. Wawelowcy pokazali, że nie próżnowali tej zimy i z niedalekiej Bochni przywieźli worek medali.

Tytuł Mistrza Polski od niedzieli posiada: Małgorzata Bączek (K18), Adrianna Biederman (K20), Joanna Grabowska (K40), Lilianna Etterle Biederman (K45), Sławomir Łabuziński (M55)

Srebrny medal wywalczyli: Monika Topór (K45),Paweł Moszkowicz (M45), Piotr Niessner (M55).

Brązowy medal wywalczyli: Maja Garbacik (K20), Anna Karnia Biskupska (K35), Marcin Biederman (M21).

Spora grupka Wawelowców brała udział również w zawodach towarzyszących. Na I miejscu uplasowali się: Julia Biskupska (K12), Pola Niessner (K14), Jeremi Pułczyński (M10) oraz Kordian Pisarek (M14). II miejsce zajęła: Antonina Słońska (K14). III miejsce zajęły: Hanna Pułczyńska (K14) i Katarzyna Bugaj (Open Średnia) Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników oraz ich trenerów!