WKS Wawel

SIATKARZE WYGRYWAJĄ W LIBIĄŻU

Juniorzy WKS WAWEL w sobotę 18 listopada 2017 r. wygrywają mecz z UKS Jedynka Libiąż 3 : 1 /15:25  25:17  25:15   25:23/.

Po przegraniu pierwszego seta, w którym nasi zawodnicy trenujący na co dzień w małych halach musieli przystosować się do warunków panujących na hali w Libiążu oraz wypowiedzeniu kilku “mocnych słów motywujących” trenera, zespół zaczął grać zdecydowanie lepiej.

Brak prostych błędów, regularna zagrywka, skuteczne ataki Piotra Pelca oraz Filipa Warmusza zadecydowały o wyniku 2:1 dla Wawelu.

Niestety trzeci set zaczęliśmy od błędów i praktycznie cały czas “goniliśmy” przeciwnika. W końcówce zawodnicy Wawelu pokazali wyższą odporność psychiczną i po dwóch bardzo dobrych akcjach kapitana zespołu – Piotra Pelca wygraliśmy mecz. http://credit-n.ru/offers-zaim/turbozaim-zaimy-online-bez-otkazov.html http://www.tb-credit.ru/news.html