Lp. | Rodzaj | Nazwa zawodów | Data | Lokalizacja | Dyscyplina | Obs. | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
K | P | S | ||||||
1. | ZL | I Turniej Zimowy | 15.01.2023 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | |
2. | ZL | II Turniej Zimowy | 12.02.2023 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | |
3. | ZL | Zawody Praktyczne “Noc Walentynkowa” | 19.02.2023 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | × |
4. | ZL | III Turniej Zimowy | 12.03.2023 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | |
5. | ZL | Zawody Praktyczne “Prima Aprilis” | 02.04.2023 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | × |
6. | ZL | Powitanie Wiosny | 16.04.2023 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | |
7. | ZL | Strzelecka Majówka | 14.05.2023 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | |
8. | ZL | Zawody Praktyczne “Noc Dużych Dzieci” | 04.06.2023 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | × |
9. | ZL | Spotkanie Świętojańskie | 18.06.2023 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | |
10. | ZL | Puchar Prezesa WKS Wawel | 23.07.2023 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | |
11. | ZL | Zawody Praktyczne “Nocne Starcie” | 10.09.2023 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | × |
12. | ZL | Koniec Lata | 17.09.2023 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | |
13. | ZL | Zawody Praktyczne “Dzień Chłopaka” | 01.10.2023 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | × |
14. | ZL | I Turniej Jesienny | 15.10.2023 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | |
15. | ZL | II Turniej Jesienny | 19.11.2023 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | |
16. | ZL | Zawody Grudniowe | 10.12.2023 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × |
Lp. | Rodzaj | Nazwa zawodów | Data | Lokalizacja | Dyscyplina | Obs. | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
K | P | S | ||||||
1. | ZL | I Turniej Zimowy – rezultaty | 2022-01-15 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | |
2. | ZL | Pistolet Praktyczny “Dzień Dziadka” – rezultaty | 2022-01-23 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | ||
3. | ZL | II Turniej Zimowy – rezultaty | 2022-02-06 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | |
4. | ZL | Zawody Praktyczne “Noc Walentynkowa” – rezultaty | 2022-02-13 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | × |
5. | ZL | Pistolet Praktyczny “Pamięci Żołnierzy Wyklętych” – rezultaty | 2022-03-06 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | ||
6. | ZL | III Turniej Zimowy – rezultaty | 2022-03-13 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | |
7. | ZL | Zawody Praktyczne “Prima Aprilis” – rezultaty | 2022-04-03 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | × |
8. | ZL | Powitanie Wiosny – rezultaty | 2022-04-10 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | |
9. | ZL | Pistolet Praktyczny “Dzień Flagi” – rezultaty | 2022-05-08 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | ||
10. | ZL | Strzelecka Majówka – rezultaty | 2022-05-15 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | × |
11. | ZL | Zawody Praktyczne “Noc Dużych Dzieci” – rezultaty | 2022-06-05 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | × |
12. | ZL | Spotkanie Świętojańskie – rezultaty | 2022-06-19 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | |
13. | ZL | Zawody Praktyczne “Powitanie Lata” – odwołane | 2022-07-10 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | × |
14. | ZL | Wawel Cup – rezultaty | 2022-07-24 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | |
15. | ZL | Pistolet Praktyczny “Dzień Wojska Polskiego” – rezultaty | 2022-08-14 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | ||
16. | ZL | Zawody Praktyczne “Nocne Starcie” – rezultaty | 2022-09-11 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | × |
17. | ZL | Koniec Lata – rezultaty | 2022-09-18 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | |
18. | ZL | Zawody Praktyczne “Walka z Jesienną Chandrą” – rezultaty | 2022-10-09 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | × |
19. | ZL | Jesień Strzelecka – rezultaty | 2022-10-16 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | |
20. | ZL | Zawody Praktyczne “Noc Niepodległości” – rezultaty | 2022-11-13 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | × |
21. | ZL | Pistolet Praktyczny “Andrzejki” – rezultaty | 2022-11-27 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | ||
22. | ZL | Zawody Grudniowe – rezultaty | 2022-12-04 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | |
23. | ZL | Zawody Praktyczne Nocne “O Czapkę Mikołaja” – odwołane | 2022-12-11 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | × |
24. | ZL | Zawody Praktyczne “Zimowe” – odwołane | 2022-12-17 | Kraków, ul. Podchorążych 3 | × | × | × | × |
[mk_table]
Lp. | Nazwa zawodów | Data | Lokalizacja |
---|---|---|---|
1. | ODWOŁANE – Bałwankowe Zawody | 10 stycznia 2021 | Winnicka 52 |
2. | ODWOŁANE – I Turniej Zimowy | 24 stycznia 2021 | Fabryczna 17 |
3. | I Turniej Zimowy – rezultaty | 7 lutego 2021 | Winnicka 52 |
4. | II Turniej Zimowy – rezultaty | 21 lutego 2021 | Fabryczna 17 |
5. | III Turniej Zimowy – rezultaty | 7 marca 2021 | Winnicka 52 |
6. | Powitanie Wiosny – rezultaty | 25 kwietnia 2021 | Winnicka 52 |
7. | Strzelanie Majowe – rezultaty | 9 maja 2021 | Winnicka 52 |
8. | Zawody Czerwcowe – rezultaty | 6 czerwca 2021 | Podchorążych 3 |
9. | Spotkanie Świętojańskie – rezultaty | 20 czerwca 2021 | Podchorążych 3 |
10. | Puchar Prezesa WKS Wawel – rezultaty | 11 lipca 2021 | Podchorążych 3 |
11. | Puchar Prezesa WKS Wawel BIS – rezultaty | 25 lipca 2021 | Podchorążych 3 |
12. | Wrześniowe Starcie – rezultaty | 12 września 2021 | Podchorążych 3 |
13. | I Zawody w Strzelectwie Praktycznym – rezultaty | 19 września 2021 | Podchorążych 3 |
14. | Koniec Lata – rezultaty | 26 września 2021 | Podchorążych 3 |
15. | II Zawody w Strzelectwie Praktycznym – rezultaty | 2 października 2021 | Podchorążych 3 |
16. | I Turniej Jesienny – rezultaty | 10 października 2021 | Podchorążych 3 |
17. | Jesień Strzelecka I – rezultaty | 24 października 2021 | Podchorążych 3 |
18. | III Zawody w Strzelectwie Praktycznym – rezultaty | 30 października 2021 | Podchorążych 3 |
19. | Jesień Strzelecka II – rezultaty | 7 listopada 2021 | Podchorążych 3 |
20. | Noc Niepodległości – Zawody Praktyczne – rezultaty | 13 listopada 2021 | Podchorążych 3 |
21. | II Turniej Jesienny – rezultaty | 21 listopada 2021 | Podchorążych 3 |
22. | Pistolet Praktyczny – Zawody Praktyczne – rezultaty | 27 listopada 2021 | Podchorążych 3 |
23. | Zawody Grudniowe – rezultaty | 5 grudnia 2021 | Podchorążych 3 |
24. | Nocne Zawody Praktyczne “O Czapkę Mikołaja” – rezultaty | 11 grudnia 2021 | Podchorążych 3 |
25. | Zawody Praktyczne “Ostatnia Szansa” – rezultaty | 18 grudnia 2021 | Podchorążych 3 |
[/mk_table]
[mk_table]
Lp. | Nazwa zawodów | Data | Miejsce |
---|---|---|---|
1. | I Turniej Zimowy | 26.01.2020 | Fabryczna 17 |
2. | II Turniej Zimowy | 23.02.2020 | Fabryczna 17 |
3. | III Turniej Zimowy – ODWOŁANE | 22.03.2020 | Fabryczna 17 |
4. | Zawody Wiosenne – ODWOŁANE | 05.04.2020 | Fabryczna 17 |
5. | Strzelecka Majówka – ODWOŁANE | 24.05.2020 | Fabryczna 17 |
6. | Zawody Czerwcowe | 07.06.2020 | Fabryczna 17 |
7. | Zawody Czerwcowe bis | 28.06.2020 | Winnicka 52 |
8. | Puchar Prezesa WKS Wawel | 12.07.2020 | Fabryczna 17 |
9. | Puchar Prezesa WKS Wawel bis | 26.07.2020 | Winnicka 52 |
10. | Wakacyjne Strzelanki | 09.08.2020 | Winnicka 52 |
11. | Wakacyjne Strzelanki bis | 23.08.2020 | Winnicka 52 |
12. | Koniec Lata | 13.09.2020 | Fabryczna 17 |
13. | Koniec Lata | 27.09.2020 | Winnicka 52 |
14. | I Turniej Jesienny | 11.10.2020 | Fabryczna 17 |
15. | I Turniej Jesienny bis | 25.10.2020 | Winnicka 52 |
16. | II Turniej Jesienny bis | 08.11.2020 | Winnicka 52 |
17. | II Turniej Jesienny | 22.11.2020 | Fabryczna 17 |
18. | Zawody Grudniowe | 06.12.2020 | Winnicka 52 |
19. | Zawody Grudniowe bis | 20.12.2020 | Fabryczna 17 |
[/mk_table]
[mk_table]
Lp. | Nazwa zawodów | Data | Miejsce |
---|---|---|---|
1. | I Turniej Zimowy | 27.01.2019 | Fabryczna |
2. | II Turniej Zimowy | 10.02.2019 | Fabryczna |
3. | III Turniej Zimowy | 10.03.2019 | Fabryczna |
4. | Zawody Wiosenne | 14.04.2019 | Fabryczna |
5. | Strzelecka Majówka | 26.05.2019 | Fabryczna |
6. | Zawody Czerwcowe | 09.06.2019 | Fabryczna |
7. | Puchar Prezesa WKS Wawel | 21.07.2019 | Fabryczna |
8. | Koniec Lata | 08.09.2019 | Fabryczna |
9. | I Zawody Jesienne | 06.10.2019 | Fabryczna |
10. | Zawody z okazji 100-lecia WKS Wawel | 19-20.10.2019 | Myślenice |
11. | II Zawody Jesienne | 24.11.2019 | Fabryczna |
12. | Puchar Nietoperza | 22.12.2019 | Fabryczna |
[/mk_table]
[mk_table]
Lp. | Nazwa zawodów | Data | Miejsce |
---|---|---|---|
1. | I Turniej Zimowy | 21.01.2018 | Fabryczna |
2. | II Turniej Zimowy | 11.02.2018 | Fabryczna |
3. | III Turniej Zimowy | 11.03.2018 | Fabryczna |
4. | Zawody Wiosenne | 15.04.2018 | Fabryczna |
5. | Strzelecka Majówka | 13.05.2018 | Fabryczna |
6. | Zawody Czerwcowe | 10.06.2018 | Fabryczna |
7. | Puchar Prezesa WKS Wawel | 08.07.2018 | Fabryczna |
8. | Koniec Lata | 23.09.2018 | Fabryczna |
9. | I Turniej Jesienny | 14.10.2018 | Fabryczna |
10. | II Turniej Jesienny | 18.11.2018 | Fabryczna |
[/mk_table]
[mk_table]
Lp. | Nazwa zawodów | Data | Miejsce |
---|---|---|---|
1. | I Turniej Zimowy | 08.01.2017 | Fabryczna |
2. | II Turniej Zimowy | 05.02.2017 | Fabryczna |
3. | III Turniej Zimowy | 12.03.2017 | Fabryczna |
4. | Zawody Wiosenne | 23.04.2017 | Fabryczna |
5. | Strzelecka Majówka | 07.05.2017 | Fabryczna |
6. | Zawody Czerwcowe | 18.06.2017 | Fabryczna |
7. | Puchar Prezesa WKS Wawel | 16.07.2017 | Fabryczna |
8. | Koniec Lata | 10.09.2017 | Fabryczna |
9. | I Turniej Jesienny | 08.10.2017 | Fabryczna |
10. | II Turniej Jesienny | 19.11.2017 | Fabryczna |
11. | Zawody Grudniowe | 10.12.2017 | Fabryczna |
[/mk_table]