WKS Wawel

13 medali dla Wawelu na strzeleckich Mistrzostwach Województwa Małopolskiego oraz 1. miejsce w klasyfikacji klubowej!

W ubiegły weekend na strzelnicy Sekcji Strzeleckiej TS Wisła Kraków odbyły się Mistrzostwa MZSS w strzelaniach pneumatycznych.

Mistrzami Małopolski zostali: Krzysztof SobierajMiłosz MakułaRafał Blasczok i Jakub Czekaj. W Superfinale miejsca medalowe zdobyli: Ewelina CisakJerzy Pietrzak Krzysztof Świeczkowski.

Wśród medalistów należy wymienić również Bartosza Jasieckiego (CWZS Zawisza Klub Strzelecki), który został mistrzem swojej kategorii oraz zdobył brązowy medal w Superfinale.

Gratulujemy medalistom oraz wszystkim punktującym dla klubu!