Złote sztafety

W tym sezonie, PZLA zadecydował, że MP sztafet odbędą się we wcześniejszej fazie sezonu letniego, w Piasecznie. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć reprezentantów WKS WAWE. Należy przypomnieć, że sztafety są „oczkiem”
w głowie Trenerów Radosława Czyża i Jerzego Kaduszkiewicza. Czas na wyniki 🙂

Mistrzostwa Polski Młodzików w sztafecie 4 x 100m U-16 Dziewcząt.
Czas 47,49 sekund, dał nam Mistrzostwo Polski oraz Rekord Polski 🇵🇱 U-16, który jest najlepszym wynikiem historii Polski.

Skład Sztafety:

  • Hanna Staniszewska
  • Emilia Sularz
  • Roksana Gałka
  • Nicola Dutka Wołoch
Mistrzostwa Polski Młodzików w sztafecie 4 x 400m U-18 MIX.
Czas 3:35,90 sekund, dał nam Wicemistrzostwo Polski  🇵🇱 U-18

Skład Sztafety:

  • Maciej Rutkowski
  • Natalia Nowak (Trener Jerzy Kaduszkiewicz)
  • Igor Staszek
  • Roxana Wójcik
Mistrzostwa Polski w sztafecie 4 x 400m U-20 MIX
Czas 3:28,15 sekund, dał nam Mistrzostwo Polski 🇵🇱 U-20 oraz Rekord Polski 🇵🇱

Skład Sztafety:

  • Wojciech Młynarczyk
  • Jasmine Kanakanti
  • Kacper Kędzior
  • Karolina Gawin

Wyjazd na zawody był współfinansowany
z środków finansowych pozyskanych
z Ministerstwa Sportu

i Turystyki w ramach Programu: KLUB PRO edycja 2026.