w kategorii: Aktualności, Lekkoatletyka, Orientacja sportowa, Piłka nożna, Piłka siatkowa, Spadochroniarstwo, Strzelectwo, Tenis

Ideą projektu „Arena w ruchu” jest stworzenie różnorodnej oferty zajęć sportowych dla mieszkańców Krakowa, która pozwoli im na powrót do formy i wznowienie aktywności po wielu miesiącach związanych z ograniczeniami wprowadzonymi w związku z COVID-19. TAURON Arena Kraków i otaczający ją teren to doskonałe miejsce do uprawiania sportu i wypoczynku przez osoby w każdym wieku i o bardzo różnych pasjach.

W projekcie tym, od czerwca do końca wakacji, prowadzone będą zajęcia i pokazy w ramach cyklu „Arena w ruchu – oferta klubów sportowych dla dzieci i młodzieży”, organizowanego we współpracy z Wydziałem Sportu UMK i klubami sportowymi. Cykl wpisuje się w miejski projekt „Kraków w formie”, którego celem jest zachęcanie krakowian do ruchu i aktywności fizycznej po uciążliwych miesiącach pandemicznych.

Z przyjemnością informujemy, że w projekcie uczestniczą także dzieci i młodzież z sekcji sportowych WKS Wawel. Pierwsze aktywności już 12 czerwca organizowały sekcje lekkiej atletyki i orientacji sportowej. Następne zajęcia odbędą się w dniach:

26 i 27 czerwca w godz. 13-17 sekcja piłki nożnej oraz strzelectwa sportowego
3 lipca w godz. 11-14 sekcja piłki nożnej oraz lekkiej atletyki
4 lipca w godz. 11-14 sekcja piłki nożnej oraz strzelectwa sportowego
1 sierpnia w godz. 11-14 sekcja lekkiej atletyki oraz orientacji sportowej
7 sierpnia w godz. 12-15 sekcja piłki nożnej oraz strzelectwa sportowego
8 sierpnia w godz. 12-15  sekcja piłki nożnej oraz strzelectwa sportowego

Zachęcamy do udziału dzieci i młodzież wraz z rodzicami. Zajęcia są bezpłatne.